Shea Moisture
Pick Me Up Lite Masque (227 g)
279,-
Varen er dessverre ikke på lager.
Registrere deg for å få beskjed når det er tilgjengelig igjen.
Informasjon
Slukk tørsten til trøtte lokker med denne ultra-lette behandlingsmasken, som gjenoppretter hårets sunne og friske utseende. Kokosnøtt og kaktusvann er i denne innovative formelen blandet med blå agave, som gir fuktighet og næring, og etterlater seg et mykt, jevnt og smidig hår. En skikkelig opptur for trøtt hår!
Fordeler
• Med kokosvann; rik på vitaminer og mineraler som hjelper til med å gi fuktighet til hår og næring til hodebunn
• Med Opuntia-kaktus; kjent som en «super-food». Gir fuktighet og mykgjør
• Med blå agave; hjelper i denne formelen til med å holde på fuktighet
• Ingen sulfater, parabener, ftalater, propylenglykol, mineraloljer eller petrolatum
• Fairtrade
• Ikke testet på dyr
Bruk
Påfør en sjenerøs mengde i vått eller tørt hår. Gre grundig gjennom håret, fra rot til spiss, for å få fordelt produktet jevnt utover. La virke i 5 minutter. Skyll grundig.
For ekstra dypvirkning, dekk håret med en plastikkhette og påfør moderat varme i opp til 30 minutter. Style som vanlig.
Tips! Dekk ikke til håret ved bruk av steamer. Den varme dampen vil bidra ekstra til maskens fuktighetsgivende kvaliteter!
Mer fra Shea Moisture